Motivējoši teicieni un vārdi

Ko mums dod motivējoši teicieni un vārdi? Paņemsim praktisku piemēru no dzīves. Mēs katru dienu dodamies uz darbu, uz mājām, uz treniņu, uz izklaidi u.t.t Redzam, dzirdam, sajūtam vienu un to pašu. Kas notiek mūsu prātā? Mēs sākam atkārtot vienus un tos pašus notikumus, jo iestājas dzīves rutīna. Kā var izmainīt rutīnu? Darot un dzirdot to, ko līdz šim pat nevēlējies pieņemt! Cilvēka uzdevums ir būt atvērtam pret notikumiem un galvā neatkārtot cik viss ir slikti 🙂

Lai izmainītu savu ikdienu, tad var sākt ar sevis apzināšanās procesu. Piemēram, šajā pašā gadījumā ir jāuzdod sev jautājumi. Kādi vārdi mani iedvesmo? Kuri cilvēki mani iedvesmo? Kādas ir sajūtas, kad rodas motivācija? Savus dzīves meklējumus, motivāciju un iedvemsu esmu aprakstījis savās grāmatās Prāta apzināšana 400 dienās un Horaman metode/matrica. Izmanto iespēju iegūt motivējošus vārdus, tekstus, citātus, kuri atvērs zemapziņu un atbrīvos bailes.

Tagad pastrādā ar savu prātu, lai spētu to strukturēt un ieviest skaidrību.

Kāda mana rīcība man dos gandarījumu par paveikto?

Kādi rīcības soļi man jāizveido, lai iegūtu prieku par paveikto darbu?

Kādas dzīves situācijas man rada apātiju uz dzīvi?

Motivācija dod mums iespēju rīkoties citādāk nekā līdz šim. Ja mēģināsi, tad ieviesīsi skaidrību it visā un varēsi izbaudīt šo dzīvi! Vēlies radīt savas personības izaugsmi, tad droši piesakies uz konsultāciju.