Jauniešu psiholoģija un psihoze

Atbrīvojies no savām prāta ilūzijām, kā visam ir jābūt! Sāc pierakstīt un novērot sevi, lai apzinies, kādas domas Tev atkārtojas galvā, kādas sajūtas visu laiku atkārto galvā, kādus signālus jūti ķermenī un kādi notikumi visu laiku atkārtojas Tavā vidē! Veic savu pašanalīzi, lai atbrīvotos no citu uzliktajām normām, bet esi vienkārši PERSONĪBA! Un mums katram ir dota iespēja būt laimīgiem šajā dzīvē, būt mīlētiem, cienītiem, bagātiem, veseliem, bet sākumā Tev ir jāsaprot SAVAS DZĪVES prioritātes!

VECĀKI! Pavērojiet savus vārdus, darbības, notikumus, ko Jūs rādiet bērniem. Viņi atkārto JŪSU dzīvi! JŪS vēlaties nodot viņiem tās sajūtas, kuras jau esat izdzīvojuši? Ja Jūs visu laiku skrieniet un runājiet tikai par darbu, tad bērns sajutīs vientulības sajūtu, ja Jūs visu laiku slimojiet, tad bērns sajutīs, ka viņam nav laimes sajūtas, lai izbaudītu šo dzīvi, Ja Jūs visu laiku esiet kareivīgi un agresīvi, tad bērns sajutīs apdraudējumu un iekšējās bailes izrādīt savu personību! Beigās tas viss aizvedīs no noslēgšanās sevī, bet mūsu uzdevums ir būt atvērtiem šajā pasaulē! Pievērs uzmanību sev, lai bērns sāk kopēt TAVUS rīcības soļus!

Kādi dzīves notikumi man radīs gandarījuma sajūtu par paveikto?

Kādas ilūzijas man ir jāatlaiž, lai ieviestu skaidrību galvā?

Kādi cilvēki man rada prieka sajūtu?

Mans dzīves ceļš, lai atbrīvotos no prāta ilūzijām un problēmām ir aprakstīts grāmatā Prāta apzināšana 400 un 800 dienās, lai spētu atsekot savu ikdienu un ar gribasspēku mainīt notikumus sev vēlamā virzienā! Personas izaugsmes konsultācija ļaus dziļāk aprakstīt savas iekšējās sajūtas un mērķus.