Psihologa konsultācijas norises gaita

Psihologa konsultācijas norises gaitā ir jāsāk ar pašu svarīgāko jautājumu, kas var mainīt Tavus dzīves notikumus. Kādēļ man ir bailes doties pie psihologa, psihoterapeita vai cita daktera uz konsultāciju? Jā! Tās ir iekšējās bailes dzirdēt to, ko mēs iekšēji noliedzam vai uzzināt patiesību par savu īsto personību. Bailes arī rada šī brīža lielākās psiholoģiskās, emocionālas un veselības problēmas. Mūsu uzdevums ir izlaist šos iekšējos pārdzīvojumus, emocijas, lai paši sākam apzināties dzīves situācijas ar kurām būs jāstrādā. Vislabāk to var izdarīt praktiskā veidā, izveidojot savus dzīves ieradumus, kas vairs neizraisa šādus pārdzīvojumus.

Izdzīvojot savus iekšējos psiholoģiskās, emocionālās un veselības problēmas, meklēju atbildes uz saviem dzīves jautājumiem. Pielietoju dažādas zināšanas un pats praktiski pārbaudīju. Meklēju to, kas ir atbilstošas manai personībai, jo mūsdienās ir tik daudz zināšanu, kas var izraisīt vēl lielāku prāta haosu.

Mūsu sarunās izmantosim strukturētas zināšanas par prāta matricu. Izdzīvojot savas lielākās bailes, atradu likumsakarības starp prātu, ķermeni, sajūtām un notikumiem, kas ir kā ceļvedis mūsu pašizaugsmei. Regulāri trenē savu prātu, uzdod jautājumus un izveido savas dzīves atziņas. Treniņš mūs atbrīvo no dzīves smaguma, lai ieviestu vairāk prieka šajā dzīvē.

Izskaidrošu pamata lietas no prāta matricas, lai zini, kur meklēt savas atbildes!

Kāds ir mans ieguvums no psihologa konsultācijām?

Skaidrība! Rīcības soļi! Drosme! Vieglums! Labsajūta!  Pārliecība! Labklājība! Enerģija! Ticība! Virzība uz priekšu savā prātā! Lielākas pārdomas, kas atmet visu lieko! Tas viss būs atkarīgs no Tavas praktiskās spējas atbrīvoties no pagātnes uzstādījumiem, kur atveda līdz šīs dienas problēmai, kura dzīvo Tavā prātā!

Sarunu terapija ar Horaman metodes/matricas būtību. Cilvēkam jāapzinās sava prāta darbību, jāizsaka iekšējās sajūtas, jāizprot sava ķermeņa signāli. Jāspēj tulkot likumsakarības apkārtējā vidē, lai veicinātu savas personības izaugsmi sev vēlamā virzienā!

Mēs veidojam attiecības savā starpā un ar sevi, iemācamies sarunāties ar cilvēkiem un iegūsim milzīgu enerģijas devu, lai atvērtu perosnības talantus, kas realizē savu vīziju!

CILVĒKS RADA VISU PATS SAVĀ DZĪVĒ! Izpratīsi dziļi šo teicienu, tad spēsi pats sevi vadīt un radīsies apzinātība, jo sapratīsi ar ko Tev šobrīd ir jāstrādā.

KONSULTĀCIJA